Atletski sportski klub "ASK" Split

novosti

Dea Petrović i treću godinu za redom prvakinja Hrvatske u krosu

Škabrnja, 20.10.2018
U Škabrnji 20.10.2018.g. održano je Prvenstvo Hrvatske u krosu. Škabrnja i atletski savez Zadarske županije je na najbolji način ugostila najbolje atletičare Hrvatske, te time pokazali da je ovo bio pun pogodak za ovakvo natjecanje. Na natjecanju su nastupili i troje Askovih atletičara i to Dea Petrović, Maja Vidić i Tonći Bebić. Dea Petrović je otrčala odličnu trku za ml.kadetkinje i pobijedila treći put za redom sve svoje protivnice te samim time dokazala talent i svoju vrijednost u trčanju. Ona je suvereno došla do prvog mjesta i time završila svoju i onako odličnu sezonu. Maja Vidić u u istoj konkurencije je završila na 13 mjestu, velika žal ostaje jer je Maja odlično odradila do zadnjih 250m,  bila je u konkurenciji za medalju ali na kraju je malo popustila...stvarno velika šteta jer Maja je jedna od najtalentiranijih atletičarki u klubu i Hrvatskoj. Jedini muški predstavnik Tonći Bebić je završio na najnezahvalnijem četvrtom mjestu, tu ostaje još veća žal jer je svoje postolje izgubio na samom kraju trke na 2km u konkurenciji kadeta. Na kraju se kući vraćamo sa jednom zlatnom medaljom, i dva odlična nastupa. Sezona je završena na najbolji način kako je i započela za sve natjecatelje atletskog kluba "ASK"-Split.